Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt uparł się zlikwidować trzy podstawowki

Utworzony przez Gość, 22 maja 2009 r. o 08:11
Peesel nie nadaję się do rządzenia w wymiarze krajowym, jak i lokalnym. To nadęte od gminnej pychy buraki. Żadnej propaństwowej, czy lokalnej wizji rozwoju. Jedynie nepotyzm, korupcja i selekcja negatywna. Strategia, plany rozwoju, czy pomysły na lokalną aktywność to coś, co dla peeselu brzmi złowrogo i obco. Wolą rozpijaczanych przez nich strażaków, łysawych wójtów i cynicznych, ograniczonych burmistrzów oraz pasibrzuchatych, łaknących tacy i hołdów proboszczów. Ta partyjka kurduplowatych, w przyciasnych garniturkach i spoconych dziłaczy pseudoludowych, gdzie słoma wyłazi z onuc, a wszelkie społeczne działanie odbywa się tylko i wyłącznie na rozkaz centrali od "Witosa z Podlasia", bądź od "Waldka Rozwodnika". Ich największym wrogiem jest tak naprawdę chłop polski i polska rodzina. Wlewają wiernemu jeszcze ludowi tony banialuków i nic nie kosztujących komplementów. Gdy przychodzi co do czego, zawsze godzą się na antychłopską politykę rządu. Bo nie o chłopa im chodzi, lecz o judaszowe srebrniki, które pobiera kilkudziesięciu posłów-osłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK WAM SIE PODOBA WYBUDOWANY "KURNIK" TO ZNACZY SALA/HALA SPORTOWA PRZY SZKOLE W RZECZYCY????????????? KTO TERAZ POZWALA NA BUDOWANIE TAKICH SAL GDZIE NIE MOŻNA ROZEGRAC NAWET MECZU W KOSZU, CZY MINI PIŁKI NOZNEJ?? TO WYWALANIE PIENIĘDZY. PIENIĘDZY NIE POZYSKANO Z UNII, WYCIĄGNIETO JE Z KIESZENI PODATNIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!! I WYBUDOWANO CUD NA MIARĘ WIELKIEGO "BUDOWNICZEGO" MICHAŁÓWEK W GMINIE - OSKARŻONEGO R.M. POPATRZCIE TYLKO JAKIE HALE SPORTOWE BUDUJE SIE W GMINIE BIAŁA PODLASKA. TYLKO POZAZDROŚCIĆ. A TU W ŻADNEJ NIE MOŻNA ZORGANIZOWAĆ NAWET ROZGRYWEK MIĘDZYSZKOLNYCH, BO NIE SPEŁNIAJA WYMOGÓW BEZPIECZEŃSTWA. ANI "MICHAŁÓWKI" ANI PSEUDO SALE SPORTOWE NIE SPEŁNIAJĄ ŻADNYCH STANDARDÓW POLSKICH, NIE MÓWIĄC O EUROPEJSKICH. JAK MOŻNA IŚĆ/BYĆ W EUROPIE NA POZIOMIE POLSKI Z LAT 60-TYCH. TAKA SALKĘ DO ĆWICZEŃ W LATACH 60 WYBUDOWANO W MIĘDZYRZECU PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2. CZTERDZIEŚCI LAT PO TAMTYM CZASIE SALKE O TAKICH SAMYCH WYMIARACH WYBUDOWANO W RZECZYCY. ROZWIJAMY SIĘ CZY COFAMY????????????? A PROPOS A KIEDY SZKOŁA RZECZYCKA RAZEM Z "PIĘKNĄ" SALKĄ DO ĆWICZEŃ ZOSTANIE ZAMKNIETA I SPRZEDANA. TAK JAK PLANOWANO ZROBIĆ ZE SZKOŁĄ I SALKĄ DO ĆWICZEŃ W HALASACH. W TULIŁOWIE GDZIE ZAINWESTOWANO M.IN. W NOWY DACH, CZY W MANIACH GDZIE ZROBIONO KAPITALNY REMONT CAŁEGO BUDYNKU. GENIALNE POMYSŁY. A GDZIE SA INWESTORZY STOJĄCY W KOLEJCE PO "GRUNT NA MEDAL"????????????????????????????? NIE MA, NIE MA, NIE MA /jak śpiewała Danuśka Rinn/. TO TEŻ GENIALNY POMYSŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie wygrał sfałszowane wybory. Sprawa w sądzie dalej się toczy. Przekręty na drogach dalej trwają. Najpierw żona "budowała" drogi / nie mając żadnego sprzętu ani doświadczenia przy budowie dróg/, a teraz synalek! Rocznie wyciąga w ten sposób z kasy Gminy kilkaset tysięcy złotych. Dlatego też odeszła z pracy Skarbnik Gminy Dorota Stefaniuk, nie mogła już patrzeć i kryc przekrętów Wójta - była za uczciwa aby podpisywać się pod fakturami z firmy KRUSZBUD. Z pracy zrezygnował też Inspektor d/s drogownictwa Waldemar Sawczuk i kolejny pracownik po kilku miesiącach Węgrzyniak - mieli juz dość rozstrzygania "przetargów" które wygrywała firma KRUSZBUD Elżbieta Michaluk /prywatnie żona Wójta/. Wyleciał też Sekretarz Gminy Maleszyk bo podpisywał umowy i faktury - za dużo wiedział. Pretekstem do wywalenia były niby sprawy polityczne. Ale najprawdobodobniej były to sprawy z sekretarką, która po powrocie z urlopu macierzyńskiego nagle "awansowała"/ pewnie chodziło o zamknięcie jej buzi. I tak dalej, i tak dalej.... RIO prowadzi kontrole, Prokuratura prowadzi postepowania, a Wójt robi swoje!!! Jak to w "demokratycznym " Państwie prawa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może każda linijka innym kolorem... ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC NIE PISZECIE? CZYZBY ZACZĄŁ SIE SEZON URLOPOWY ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 26.USTAWY O PRACOWNIKACH SAMORZĄDOWYCH z dnia 21 listopada 2008 r. mówi, że: Małżonkowie oraz osoby pozostające ze sobą w stosunku pokrewieństwa do drugiego stopnia włącznie lub powinowactwa pierwszego stopnia oraz w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli nie mogą być zatrudnieni w jednostkach, o których mowa w art. 2, jeżeli powstałby między tymi osobami stosunek bezpośredniej podległości służbowej. A JAK TO SIĘ MA DO SYTUACJI W GMINIE MIĘDZYRZECKIEJ, GDZIE WÓJT GMINY I MĄŻ /niejaki Roman M./ ZATRUDNIA SWOJA ŻONĘ JAKO INSPEKTORA D/S EWIDENCJI GOSPODARCZEJ /niejaką Elżbietę M./ PONADTO OFICJALNĄ WŁAŚCICIELKĘ FIRMY KRUSZBUD BUDUJĄCĄ "MICHAŁÓWKI NA TERNIE GMINY. I OBOJE "DOJĄ" GMINĘ Z KASY PODATNIKÓW. ŻADNYCH DOTACJI UNIJNYCH WÓJT NIE DOSTAJE. BO WTEDY "RODOWA FIRMA" NIC BY NIE ZAROBIŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejaki.... "Gość"... - "Oszołom"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robi wójt, kiedy nie chce dostać pieniędzy z UE Gminy piszą wnioski o dotacje unijne, które mają przepaść w konkursach. Pieniądze europejskie oznaczają kłopoty, a wniosek trzeba złożyć, bo wójt musi się wykazać. Mimo że gminna kasa jest pusta. Składanie wniosków o dofinansowanie unijne, które mają przepaść w konkursach to...- W ubiegłym roku wójt luźno rzucił, że przydałoby się złożyć jakiś wniosek. Napisaliśmy, wysłaliśmy i dostaliśmy jakieś 600 tys. dofinansowania na kanalizację. Niedużo - opowiada nam jeden z urzędników gminnych w powiecie bialskim. Jednak później było już gorzej. Wójt przyszedł z pretensjami i powiedział urzędnikowi: "To przecież trzeba będzie rozliczyć i pewnie jakaś kontrola będzie". - Powiedział wprost, że jak tak go załatwiłem, to mam sprawę dokończyć - wspomina urzędnik. Pracownica innej gminy z Zamojszczyzny na początku nie chce rozmawiać o sprawie. Na drugi dzień dostajemy od niej e-maila z prywatnym numerem telefonu. - Chodziło o pieniądze na oświetlenie kilku wsi. Radni naciskali na wójta, pieniędzy na wkład własny nie było i nie ma - mówi urzędniczka. - Wójt wezwał mnie do siebie i powiedział, że jako że jestem po studiach to potrafię napisać wniosek. Ale najlepiej taki, żebyśmy nic nie dostali - mówi kobieta, która skończyła administrację. Dodaje, że to, co wysłała do urzędu, nawet trudno nazwać wnioskiem. Składanie wniosków o dofinansowanie unijne, które mają przepaść w konkursach to coraz częstszy proceder. Bogdan Kawałako, dyrektor departamentu strategii i rozwoju regionalnego w lubelskim urzędzie marszałkowskim, który zajmuje się regionalnym programem operacyjnym, spotkał się z tym kilkakrotnie. - Przychodzi samorządowiec i tłumaczy, że ma w ręku dwa wnioski o dofinansowanie remontu szkół. Prosi mnie, żeby przeszedł tylko jeden, bo nie ma pieniędzy na wkład własny dla dwóch szkół - mówił nam. Dyrektor wytłumaczył, że jeśli wnioski są poprawne, to zdecyduje kolejność ich złożenia. Czyli pieniądze dostanie projekt, który wpłynie jako pierwszy, i to starosta musi zdecydować. Województwo lubelskie z RPO ma do wydania ponad 1,15 mld euro. Lubelszczyzna z pieniędzmi radzi sobie dobrze. - Na koniec 2009 r. będziemy mieli wykonane 56 proc. całego programu. Na trzy lata przed jego zakończeniem - zapowiada Kawałko. Jednak wójtowie składają wnioski źle napisane, często z rażącymi błędami. Powszechną praktyką według urzędników marszałka jest to, że gmina składa kilka błędnych wniosków na remonty dróg zamiast jednego porządnego. Wszystko po to, żeby zadowolić radę gminy i mieszkańców, którzy chcą jeździć po równej nawierzchni. W efekcie żaden wniosek nie przechodzi, a wójt może rozłożyć ręce i powiedzieć: - Nie dali. Dlaczego tak robią? Przed Kawałko wójtowie tłumaczą się, że w województwie jest już kilka referendów o odwołanie wójtów, bo nie zabiegali o środki unijne. W 2008 r. na Lubelszczyźnie próbowano odwołać wójtów w gminach: Rejowiec, Werbkowice, Sosnowica. Wszędzie jednym z powodów było nie staranie się o środki unijne. We wrześniu tego roku odbędzie się referendum w gminie Gościeradów. Radni zarzucili wójtowi brak inwestycji. Urzędnik z bialskiej gminy: - Wiem, jak pisać, żeby nie dostać ani złotówki z UE. W papierach wszystko się zgadza, bo wniosek został złożony i się staraliśmy. Renata Siwiec, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości, zajmuje się w ramach RPO dotacjami dla firm, ale przyznaje, że problem z samorządowcami istnieje: - Takie echa do nas dochodzą. Samorządowcy składają wnioski, bo muszą się wykazać. Strzelają wnioskami i w efekcie składają takie niespełniające warunków odpowiedniego działania. SYTUACJE W MIĘDZYRZECKIEJ GMINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nikt nie napisze, że nauczyciele chcieli zlikwidować stołówkę w szkole aby zaoszczędzić na własne pensje? To tak wygląda ich troska o nasze dzieci? Ja już wolę sam dowozić swoje dziecko, aby tylko rozwiązać te kliki panujące w szkołach. Kto nie ma dzieci i nie wie jak to naprawdę wygląda to niech się nie odzywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A dlaczego nikt nie napisze, że nauczyciele chcieli zlikwidować stołówkę w szkole aby zaoszczędzić na własne pensje? To tak wygląda ich troska o nasze dzieci? Ja już wolę sam dowozić swoje dziecko, aby tylko rozwiązać te kliki panujące w szkołach. Kto nie ma dzieci i nie wie jak to naprawdę wygląda to niech się nie odzywa.
A możesz sobie wozić swoje dziecko nawet do Radomia lub do Kielc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A dlaczego nikt nie napisze, że nauczyciele chcieli zlikwidować stołówkę w szkole aby zaoszczędzić na własne pensje? To tak wygląda ich troska o nasze dzieci? Ja już wolę sam dowozić swoje dziecko, aby tylko rozwiązać te kliki panujące w szkołach. Kto nie ma dzieci i nie wie jak to naprawdę wygląda to niech się nie odzywa.
najlepiej zawieź swoje dzieci do Koszelówki to miejsce Twojego kultu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A dlaczego nikt nie napisze, że nauczyciele chcieli zlikwidować stołówkę w szkole aby zaoszczędzić na własne pensje? To tak wygląda ich troska o nasze dzieci? Ja już wolę sam dowozić swoje dziecko, aby tylko rozwiązać te kliki panujące w szkołach. Kto nie ma dzieci i nie wie jak to naprawdę wygląda to niech się nie odzywa.
JEŚLI WIESZ JAK TO Z BLISKA WYGLĄDA TO BĄDZ MIŁY ,,GOŚCIU, I PRZYBLIŻ NAM O CO TU NAPRAWDĘ CHODZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARZONY ROMAN M. BIERZE DZIEŃ URLOPU ?? CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARŻONY ROMAN M. JEDZIE SŁUZBOWYM SAMOCHODEM ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykoszą wójta? Krzysztof Katka 2009-07-23 Prokuratura sprawdza, czy szef PSL na Pomorzu Krzysztof Trawicki wykorzystuje gminnych pracowników do porządkowania swojej posesji. O podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez wójta Zblewa Krzysztofa Trawickiego (prezesa PSL na Pomorzu) zawiadomił śledczych Tadeusz Pepliński ze stowarzyszenia "Bezprawiu i korupcji STOP". Pepliński twierdzi, że 8 maja 2009 r. czterech pracowników zatrudnionych przez gminę do prac interwencyjnych montowało reklamę sklepu zoologicznego i usług weterynaryjnych państwa Trawickich. - Mam zdjęcia, jak pracują na rusztowaniu, i świadków - mówi Pepliński. - Sprawa druga: 30 czerwca na posesji wójta dwóch pracowników w godzinach pracy kosiło trawę. Przywiózł ich tam samochód gminy, kosiarka też była samorządowa. Wszystko sfotografowałem i nagrałem na dyktafon. Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim zakończyła już postępowanie sprawdzające i wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez wójta gminy Zblewo z art. 231, par. 1 "funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3". - Nie budziło naszych wątpliwości, że osoby wykonujące prace interwencyjne w gminie pracowały na rzecz wójta - mówi Jarosław Kembłowski, prokurator rejonowy w Starogardzie Gdańskim. - Na razie nie możemy jednak wykluczyć, że wójt mógł zatrudnić te osoby po godzinach, czy załatwić to w jakiś inny sposób. Wątpliwości rozstrzygniemy w śledztwie. - Nie byłoby żadnych wątpliwości, ale jak zawezwałem policję ze Zblewa do tych koszących, to nie mieli ochoty na interwencję, gdy tylko dowiedzieli się, że chodzi o wójta - dodaje Pepliński. Kembłowski: - Aby uniknąć zarzutu stronniczości, teraz sprawą zajmuje się policja w Starogardzie. Krzysztof Trawicki zaprzecza zarzutom Peplińskiego. - Ten pan nie jest dla mnie wiarygodny. Żadni pracownicy interwencyjni nic u mnie nie robili - zapewnia wójt. - Na temat reklamy nic nie wiem, bo to przecież nie jest mój sklep i gabinet weterynaryjny. W oświadczeniu majątkowym wójta czytamy jednak, że sklep i gabinet należą do żony wójta, a on pomaga w prowadzeniu interesu. Trawiccy mają też wspólnotę majątkową. - Ale to nie znaczy, że muszę wiedzieć o wszystkim, co ma związek ze sklepem. Reklamę chyba zamontowała firma, która mi ją wykonała - wyjaśnia Trawicki. - Podobnie jest z koszeniem trawy - nie wiem o tym, byłem wtedy na urlopie i nie mam pojęcia, co się działo na mojej posesji. Przed miesiącem sąd skazał czterech urzędników starostwa kościerskiego za nieprawidłowości przy zatrudnianiu osób przy pracach interwencyjnych. Oficjalnie zajmowali się remontem urzędu, a zdaniem sądu pracowali na posesji starosty Wiesława Baryły i dla zastępcy Grzegorza Cyrzana, zaś skarbnikowi powiatu Jerzemu G. remontowali kuchnię. Czwarty skazany to Jacek K., szef wydziału organizacyjnego. Oskarżeni dostali grzywny oraz trzy i czteroletnie zakazy zajmowania stanowisk związanych z odpowiedzialnością materialną. Straciliby już pracę w starostwie, ale uratowało ich złożenie apelacji. Źródło: Gazeta Wyborcza Trójmiasto http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612...sza_wojta_.html to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWIE ROZGRYWA SPRAWY Z OŚWIATA WÓJT GMINY. CIEKAWE JAK DŁUGO KOGOS TAKIEGO MIESZKAŃCY GMINY MAJA ZAMIAR TOLEROWAĆ.pOCZYTAJCIE WCZORAJSZE "SŁOWO PODLASIA". GMINA MIĘDZYRZEC = PRYWATNY FOLWARK ROMANA M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorzy musieli zmienić pracę Nie chcę mieć niepokornych dyrektorów – oświadczył wójt gminy Międzyrzec Podlaski Roman Michaluk i przeniósł dwie byłe dyrektor – ze szkół w Tłuśćcu i Tuliłowie – do innych placówek. Czemu byłe? Bo skończyła się kadencja. A żeby zablokować im możliwość ponownego ubiegania się o dotychczasowe stanowiska, wójt nie ogłosił konkursów, tylko na 10 miesięcy powołał nowych szefów szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorzy musieli zmienić pracę Nie chcę mieć niepokornych dyrektorów – oświadczył wójt gminy Międzyrzec Podlaski Roman Michaluk i przeniósł dwie byłe dyrektor – ze szkół w Tłuśćcu i Tuliłowie – do innych placówek. Czemu byłe? Bo skończyła się kadencja. A żeby zablokować im możliwość ponownego ubiegania się o dotychczasowe stanowiska, wójt nie ogłosił konkursów, tylko na 10 miesięcy powołał nowych szefów szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dyrektorzy musieli zmienić pracę Nie chcę mieć niepokornych dyrektorów – oświadczył wójt gminy Międzyrzec Podlaski Roman Michaluk i przeniósł dwie byłe dyrektor – ze szkół w Tłuśćcu i Tuliłowie – do innych placówek. Czemu byłe? Bo skończyła się kadencja. A żeby zablokować im możliwość ponownego ubiegania się o dotychczasowe stanowiska, wójt nie ogłosił konkursów, tylko na 10 miesięcy powołał nowych szefów szkół.
NA KOLANA, NA KOLANA. PRZED PANEM I WŁADCĄ. LUDU MIERNY. POKORY PRZED PANEM. POSYPAĆ GŁOWY POPIOŁEM. W RĘKĘ CAŁOWAĆ. SZKÓŁ SIE ZACHCIAŁO. CZTERY KLASY WYSTARCZĄ DO BUDOWY "MICHAŁÓWEK" W SAM RAZ. WÓJT CHCE "ZAFUNDOWAC MIESZKAŃCOM GMINY XIX WIEK. JAK ZABORCY. NIE UCZYC JĘZYKA POLSKIEGO. NIE UCZYĆ MATEMATYKI. WYKSZTAŁCENI LUDZIE SĄ "NIEBEZPIECZNI" ZA DUŻO WIDZĄ, ZA DUŻO WIEDZĄ. NAJLEPIEJ UTRZYMYWAĆ "LUD" W CIEMNOCIE I ZACOFANIU. PRAWDA 'WIELCE WIELMOŻNY PANIE"????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno znajomy opowiadał jak kiedyś wójt przy jakiejś "okazji" opowiadał jak to on uczył sie w zawodówce w Janowie P. w 42 osobowej klasie i wszyscy nauczyli się tyle ile trzeba. Teraz jest dla mnie jasne, że przy takiej filozofii myślenia o oświacie, w Gminie Miedzyrzec Podlaski nigdy nie będzie porządku ze szkołami. A to co nauczyciele i dyrektorzy starają sie nadludzkim wysiłkiem i poświęceniem utrzymywać w tych szkołach pomimo rzucania im pod nogi kłód, niedługo pryśnie jak bańka mydlana. Wtedy zapanuje w gminie ciemnota i prostactwo. Oby to były tylko obawy a nie przepowiednia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niedawno znajomy opowiadał jak kiedyś wójt przy jakiejś "okazji" opowiadał jak to on uczył sie w zawodówce w Janowie P. w 42 osobowej klasie i wszyscy nauczyli się tyle ile trzeba. Teraz jest dla mnie jasne, że przy takiej filozofii myślenia o oświacie, w Gminie Miedzyrzec Podlaski nigdy nie będzie porządku ze szkołami. A to co nauczyciele i dyrektorzy starają sie nadludzkim wysiłkiem i poświęceniem utrzymywać w tych szkołach pomimo rzucania im pod nogi kłód, niedługo pryśnie jak bańka mydlana. Wtedy zapanuje w gminie ciemnota i prostactwo. Oby to były tylko obawy a nie przepowiednia!
WÓJTA POWOŁAC NA DYREKTORA SZKOŁY W HALASACH, LUB W MANIACH, LUB W TULIŁOWIE. DAĆ MU TYLE KASY ILE ON TERAZ DAJE DYREKTOROM. CIEKAWE JAK DŁUGO BY POCIĄGNĄŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...